Home

Welkom op onze website!

Op deze site kun je onder andere terugvinden welke speltakken wij hebben en hoe ons huidige bestuur eruit ziet. Daarnaast vind je informatie over het verhuur van zowel de blokhut als materiaal. Genoeg te lezen en bekijken dus!

Facebook

De eerste opdracht werd uitgelegd nadat de papa's en mama's weg waren en de bedden opgemaakt. Want wat zag de leiding er toch gek uit, Roodkapje had de laars van klein duimpje, Sneeuwitje de schoenen van de kleine zeemeermin, Peter pan de haarband van sneeuwwitje en ga zo nog maar even door. πŸ‘ΈπŸΌπŸŽπŸΈ

De kinderen moesten een quiz beantwoorden met allemaal gekke vragen waardoor ze misschien de eerste sleutel zouden ontvangen voor het boek. Zou dit de kinderen gelukt zijn?πŸ—πŸ“–

Tuurlijk lukte onze super bevers dit en was het daarna tijd om een film te kijken met heel veel lekkers, zodat we uitgerust zouden zijn voor de volgende opdrachten! Er zat een kleine hint verstopt in de film waardoor de bevers wisten wat ze misschien de volgende dag zouden gaan doen.πŸ§ƒπŸΏπŸ­
... See MoreSee Less

View on Facebook

Na lang wachten en zoeken naar mogelijkheden hadden de bevers afgelopen weekend geluk. Hun zomerkamp mocht doorgaan en daar hebben ze dan ook echt van genoten. Maar hoe zag dit er dan uit ??

Vrijdagavond was de start, wat zag de leiding er toch gek uit. De blokhut was omgetoverd tot het grote sprookjesbos, alleen was er iets mis gegaan...🌳🐿🍎

Alle sprookjes stonden in het boek door elkaar, hoe gaan we dit nu oplossen. Met een grote brief werd de 1e hint gegeven en kon het weekend van start gaan. Er moesten sleutels gevonden worden om het sprookjes boek open te kunnen maken.... gaat dit lukken ??πŸ‰πŸ‘ΈπŸΌπŸ­πŸΈ
... See MoreSee Less

View on Facebook

De tijd vliegt! Alweer een maand geleden zou onze kei toffe reΓΌnie, waar we hard voor gewerkt hebben, plaatsgevonden hebben. Een ode aan onze sponsors die ons helpen om dit weekend alsnog in 2021 mogelijk te maken.

Aannemersbedrijf Comfy – www.aannemersbedrijfcomfy.nl
Bakker Bart – www.bakkerbart.nl
Beddenspecialist Houben – www.beddenspecialist.nl/houben
Beleef Water en Tuin – www.beleefwaterentuin.nl
Timmerbedrijf en Meubelmakerij De Jong & Van Beek – www.dejongenvanbeek.nl
DGG Geldrop-Mierlo – www.dgg-geldrop-mierlo.nl
D-Sign Visual Solutions - www.d-signvisualsolutions.nl
Groenrijk Geldrop – www.groenrijk.nl/vestiging/groenrijk-geldrop
Hoevenaars – www.hoevenaars.nl
J&J Productions – www.jj.nl
Kees Schijvens Vishandel - nl-nl.facebook.com/…/Vishandel-Kees-schijvens-1629…/
Keurslager Seelen – www.seelen.keurslager.nl
KLS van den Berg – www.klsvandenberg.nl
Lunchroom Fons van Dinther – www.lunchroomvandinther.nl
Optima Keukens – www.optimakeukens.nl
Restaurant de Zwaan – www.m2.dezwaan-geldrop.nl
Rido Ongediertebestrijding – www.rido-ongediertebestrijding.nl
Tenback Projecten - www.tenbackprojecten.nl
Tong Sing – www.tongsing.nl
Uitvaartzorg Hans Raaijmakers – www.hansraaijmakers.nl
Verhallen Security – www.verhallensecurity.nlDe tijd vliegt! Alweer een maand geleden zou onze kei toffe reΓΌnie, waar we hard voor gewerkt hebben, plaatsgevonden hebben. Een ode aan onze sponsors die ons helpen om dit weekend alsnog in 2021 mogelijk te maken.

Aannemersbedrijf Comfy – www.aannemersbedrijfcomfy.nl
Bakker Bart – www.bakkerbart.nl
Beddenspecialist Houben – www.beddenspecialist.nl/houben
Beleef Water en Tuin – www.beleefwaterentuin.nl
Timmerbedrijf en Meubelmakerij De Jong & Van Beek – www.dejongenvanbeek.nl
DGG Geldrop-Mierlo – www.dgg-geldrop-mierlo.nl
D-Sign Visual Solutions - www.d-signvisualsolutions.nl
Groenrijk Geldrop – www.groenrijk.nl/vestiging/groenrijk-geldrop
Hoevenaars – www.hoevenaars.nl
J&J Productions – www.jj.nl
Kees Schijvens Vishandel - nl-nl.facebook.com/.../Vishandel-Kees-schijvens-1629.../
Keurslager Seelen – www.seelen.keurslager.nl
KLS van den Berg – www.klsvandenberg.nl
Lunchroom Fons van Dinther – www.lunchroomvandinther.nl
Optima Keukens – www.optimakeukens.nl
Restaurant de Zwaan – www.m2.dezwaan-geldrop.nl
Rido Ongediertebestrijding – www.rido-ongediertebestrijding.nl
Tenback Projecten - www.tenbackprojecten.nl
Tong Sing – www.tongsing.nl
Uitvaartzorg Hans Raaijmakers – www.hansraaijmakers.nl
Verhallen Security – www.verhallensecurity.nl
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 weeks ago

Scouting Don Bosco Geldrop

Zaterdag hebben de welpen weer geoefend met vuur maken. In groepjes van 2 moesten ze zorgen dat het touwtje door Brande. Terwijl Rikki en hathi het grote vuur aan maakte had akela brooddeeg gemaakt om boven het vuur te bakken. Na het brood bakken was het tijd om alle energie eruit te laten met een potje voetbal. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Afgelopen zaterdag hadden de bevers weer geluk met het weer. Het zonnetje scheen lekker, dus daar hebben ze fijn van genoten. Beginnend met een potje trefbal, waarbij het natuurlijk belangrijk was om de leiding te kunnen verslaan. Om weer vervolgens even af te koelen binnen met een traktatie en te gaan knutselen voor vaderdag!πŸŽ¨πŸ–πŸ¬

En wat op zo'n warme dag natuurlijk niet mag ontbreken is een waterballonen gevechtβ˜€οΈπŸ’¦
... See MoreSee Less

View on Facebook

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins
This endpoint has been retired

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Blog